Adam Małysz

Kiko to introwertyk z krwi i kości, który woli mówić niż robić. Dzięki swoim ogromnym uszom jest doskonałym słuchaczem, który rzadko kiedy cokolwiek komentuje. W zdecydowanej większości przypadków jest bacznym obserwtorem, co niebywale pomaga mu w osiągnięciu jego celów. Główną ambicją Kiko jest tworzenie pięknych mechanizmów, systemów, architektury, sztuki itp. W jednym zdaniu chce zmieniać swoje środowisko na ładniejsze, rzeczowe miejsce. Pozbawione zbędnej biurokracji i wolne od nudnych urzędów. Do osiągnięcia swoich celów korzysta ze swojego nieprzeniknionego sprytu, który to często ratuje go z trudnych sytuacji. W wolnym czasie Kiko amatorsko zajmuje się elektroniką i programowaniem, jednymi z jego ulubionych tematów z tego zakresu są sieci neuronowe oraz systemy open AI. Okazjonalnie gra też na PC w Ligę Legend od RiotGames a także Wiedźmina i cyberpunka od CDprojektRed
Kiko i kawa
Kiko muzyk
Kiko fotograf

Nad czym ja i Kiko obecnie pracujemy ?


Wgłebiając się artystyczną dusze małego stworka postawiłem sobie za cel stworzenie małej galeri obrazów oraz zdjęć, która była by tworzona przez osoby zainteresowanę całą akcją. Lubisz Rysować, szkicować robić zdjęcia fimy a może rzeźbić? Jeżeli lubisz wyrażać się przez rzeczy, które tworzysz możesz się dołączyć!
Kiko zgodził się na dzielenie się swoim wizerunkiem ( a wcale nie tak łatwo było go przekonać) tak aby każdy chętny mógł stworzyć FanArt, który to bedzię dzielił się wartościami, którymi to Kiko przedstawił nam w pierwszym akapicie na tej stronię.

bot
mid
top

Wyszyskie przesłane prace zostanają pokazane w naszym serwisie oraz profilu na Facebooku i Instagramie!
Do każdego uczestnika, który wykonaja swój projekt w miarę staranie, schludnie i poświeci na jego wykonanie dłuższą chwile, zostaję wysłana figurka Kiko wydrukowana na naszych drukarkach 3D w skali jeden do jednego ( Sam stworek ma prawie 10 cm i co za tym idzie mały kompleks swojego wzorstu, więc prosze mu tego nie wytykać, już i tak wydał za dużo pieniędzy na bezsensownego terapie. Co najgorsze nie dostal za nie zwrotu piędziędzy... )

Red one
GREEN one
BLUE one

Gdzię wysłać swoję pracę?


Jeżeli udało Ci się dotrzeć do tego akapitu czapki z głów i chyle czoła.
Wyszyskie pracę artystycznę związane z inicjatywą Kiko możesz wysłać na nasz adres mailowy:

faronstudiopl@gmail.com

oraz na firmowego facebooka FaronStudio.
Zapewniam, że przeglądamy dosłownie wyszystkie przesłane wiadomości.
Z góry dziękuje za wyszystkie nadesłane wiadmości, to napradę duże wsparcie i motywacja do dalszego działania!
Facebook
Facebook
Instagram
Instagram
YouTube
Youtube
Twitter
Twitter